google-site-verification=cQSWBe8T9U0j__fYVBVKwORxoQW5H6jziJpDMp1Aqwk

XFIXI lietošanas instrukcija

1.       Pirms lietojat XFIXI, pilnībā izlasiet un ievērojiet šo instrukciju, lai izvairītos no negadījumiem un netiktu bojāta jūsu veselība un īpašums. Nepareiza produkta lietošana var būt bīstama! Pudelē sajauktie komponenti var sākt pāragru reaģēšanu, ja komponentu maisīšanas laiks pārsniegs 1 minūti un pudele netiks atvērta laicīgi.


2.       Lietojiet komplektācijā iekļautos cimdus  strādājot ar XFIXI. Kā arī ieteicams lietot aizsargbrilles. Ar sīkāku informāciju par veicamajiem drošības pasākumiem varat iepazīties Drošības Datu lapā. 


3.       Vienmēr pārliecinieties, ka XFIXI iepakojums turēts temperatūra 20°C - 27°C vismaz trīs stundas pirms darba uzsākšanas. Zemāka temperatūra veicinās lēnāku vielu reakciju, saražos mazāku daudzumu materiāla. Savukārt augstāka temperatūra veicinās ātrāku vielu reakcijas laiku, samazinās vielu samaisīšanai atvēlēto laiku, saražos lielāku daudzumu ,bet nekvalitatīvāku produktu.

PAREIZA INSTRUKCIJAS IEVĒROŠANA IR ĻOTI SVARĪGA, kvalitatīvai darbu izpildei!


4.       XFIXI komplekts sastāv no A  un B komponenta pudelēm. 

*Apskatot tuvāk abu komponentu iepakojumu, ievērosiet,ka lielākās (B) pudeles tilpums tehnoloģiski nav pilnībā aizpildīts, tas nepieciešams, jo mazākā  A komponenta pudelītes saturu paeadzēts pievienot lielākās  B komponenta pudelītes saturam instrukcijā norādītajā kārtībā.


5.    SVARĪGI!   Pirms XFIXI lietošanas, pārliecinieties, ka žoga stabs ir ievietots tam paredzētajā bedrē, nolīmeņots un nostiprināts.  Pārliecinieties, ka bedrītē nav sakrājies ūdens! Ja bedrītē konstatēts ūdens, nogaidiet līdz tas absorbējas ar apkārtējo augsni. Ja nepieciešams paātrināt šo procesu, varat izsūknēt to ar ūdens sūkni vai pievienot smiltis/granti plānotās bedrītes dibenā.
6.       Savienojiet komponentus A un B ielejot komponenta A pudeles saturu komponenta B lielākajā pudelē. Veiciet  produktu miksēšanu 40-50 sekundes. NEPĀRSNIEGT PARADZĒTO MAISĪŠANAS LAIKU, JO MATERIĀLAM SĀKOTIES STARTA REAKCIJAI, KURAS REZULTĀTĀ IEPAKOJUMS VAR DEFORMĒTIES UN NODARĪT KAITĒJUMU JŪSU VESELĪBAI UN APKĀRTĒJIEM PRIEKŠMETIEM

Piezīme: Ja iepakojums ir glabāts augstākā(virs +27°C) temperatūrā nekā ieteicams , vielu reakcija var notikt ātrāk!

7.       Gatavo produktu ielejiet iepriekš sagatavotajā bedrītē.


8.       Pēc XFIXI mastikas iepildīšanas  sagatavotajā bedrītē, nofiksējiet stiprināmo stabu. Reakcija pilnībā būs beigusies 3-5 minūšu laikā. Pēc reakcijas beigām staba fiksēšana vairs nav nepieciešama. (Vējainā laikā ieteicams fiksēt stabu vismaz 7 minūtes). Pirms žoga uzstādīšanas, ļaujiet XFIXI mastikai sacietēt, vismaz 6 stundas.


9.       Ja nepieciešams,bedrīti var  papildināt ar papildus slāni XFIXI. 

 Pirms otrā slāņa pildīšanas,svarīgi ļaut  materiālam pilnībā ieņemt savu formu vismaz 5 minūtes.


10.   Ja saražotais daudzums ir virs zemes līmeņa, liekās XFIXI  varat viegli nogriezt ar nazi.


11.  Pēc pilnīgas materiāla sacietēšanas,  atbrīvojiet nostiprinātā staba apkārtni un aizpildiet to ar zemi vai granti.

Piezīme: Ja zemes līmenis nav pārklāts ar zemi, tieši raidīti UV starojumi var ietekmēt XFIXI produkta kvalitāti.


*''Žogs'' ir jebkurš materiāls(statnis) ,kurš tiek nofiksēts ar XFIXI.

* Bedrītes dziļumam jābūt vismaz trešdaļai no kopējā uzstādāmā žoga staba garuma. Jo dziļāka un platāka ir bedrīte, jo labāks iegūtais rezultāts ar XFIXI.

* Aprēķini nepieciešamā materiāla daudzumu ar XFIXI kalkulatoru

*XFIXI materiāls aizpilda aptuveni 90% no plānotā apjoma. Ja XFIXI materiāla reakcijas rezultātā tas pāriet pāri bedrītes malām, to viegli piegriež ar nazi 5-10cm dziļumā. Atlikušo daļu un staba apkārtni aizpilda ar smiltīm/granti.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs Salidzini.lv logotips Cenu salīdzinājums interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti
google-site-verification=cQSWBe8T9U0j__fYVBVKwORxoQW5H6jziJpDMp1Aqwk