google-site-verification=cQSWBe8T9U0j__fYVBVKwORxoQW5H6jziJpDMp1Aqwk

BUJ (Biežāk uzdotie jautājumi)

Kas ir XFIXI?

XFIXI ir jauna, inovatīva tehnoloģija, kas atvieglos jebkura žogu, vārtu, un citu objektu nostiprināšanu. XFIXI ietaupīs jūsu laiku, pūles un  padarīs jūsu dzīvi vienkāršāku. Salīdzinot stabu uzstādīšanas ātrumu ar betonu, sauso maisījumu, (kuri ir līdz šim biežāk izmantotatie materiāli identisku darbu veikšanai), kuru sacietēšanas ilgums sasniedz pat 24h, tad ar XFIXI viena staba pilnīga nostiprināšana prasa vien 5 minūtes. XFIXI mastika ir veidota uz inovatīva materiāla bāzes, kas nodrošina XFIXI produktu paaugstinātās fiksācijas un aizsardzības spējas.

Cik daudz man izmaksās XFIXI?

XFIXI komplekta cena ir atkarīga no nepieciešamā produkta daudzuma un izplatītāja. Veicot projekta izmaksu aprēķinu, ir SVARĪGI ņemt vērā laiku un darbaspēka apjomu, ko ietaupīsiet izvēloties XFIXI produkciju.

Kur es varu iegādāties XFIXI?

Apmeklē:''Veikals'' sadaļu, sīkāku informāciju vari iegūt Sazinoties ar mums!

Cik daudz XFIXI ir nepieciešams manam projektam?

Izmantotā materiāla daudzums ir atkarīgs no stiprināmo konstrukciju izmēriem. XFIXI komplekti ir pieejams dažādos tilpumos, sazinieties ar mums, ieteiksim iespējami labāko risinājumu par vislabākajām cenām jūsu projektam.

Kādi XFIXI komplekti ir pieejami?

Šobrīd ir pieejams XFIXI komplekts, kurš paredzēts kvalitatīvai vienas bedrītes apstrādei. Komplekts sastāv no A un B komponenta pudelēm. 

*Pudeles tilpums nav pilnībā aizpildīts, jo A komponenta pudelītes saturu paradzēts pievienot B komponenta pudelītes saturam instrukcijā norādītajā kārtībā.

Kur izmanto XFIXI?

Ar XFIXI var tikt nostiprināti:

 •        Žogu stabi
 •        Gaismas ķermeņi
 •        Ceļa zīmes
 •        Norādes
 •        Reklāmu statīvi
 •        Karogu masti
 •        Pagaidu nožogojumi
 •        Nožogojumi pie ceļiem

Izmantojot XFIXI aizvietotāju citiem mērķiem, ievērojiet tos pašus norādījumus kas norādīts instrukcijā. Atgādinām, ka bedrītes diametram jābūt 3-5 cm lielākam par paša nostiprināma objekta diametru, lai varētu precīzi to nolīmeņot un kvalitatīvi nostiprināt.

Ar XFIXI arī var tikt nostiprināti dažādi priekšmeti zemē, gruntī vai iepriekš sagatavotās montāžas vietās:

 •       Velosipēdu statīvi
 •       Parka soliņi
 •       Piknika galdi
 •       Puķu dobes (un to atbalstu sieniņas)
 •       Atkritumu tvertnes
 •       Skulptūras/statujas
 •       Interjer priekšmeti
 •       Siltumnīcu nostiprināšana
 •       Nojumju vertikālo stabu nostiprināšana

Vai XFIXI absorbē ūdeni?

Pretēji betonam(biežāk izmantotais materiāls identisku funkciju veikšanai), XFIXI ieņemot savu cietāko formu ir ūdensizturīgs. Kā arī XFIXI palīdz aizsargāt koka materiālus no pūšanas un metāla materiālus no korozijas, pie nosacījuma ja materiāls ticis iestrādāts instrukcijā norādītajā kārtībā.

Ko darīt ja bedrītē ir sakrājies ūdens?

Ja paredzētajā instalācijas bedrē ir sakrājies ūdens, nogaidiet līdz tas absorbējas ar apkārtējo augsni. Ja nepieciešams paātrināt šo procesu, varat izsūknēt to ar ūdens sūkni vai pievienot smiltis/granti plānotās bedrītes dibenā.

Vai var lietot XFIXI, ja instalācijas brīdi līst lietus?

Nē. XFIXI rekomendējam lietot tikai sausos laika apstākļos. Tomēr, ja nostiprināsiet stabus ar XFIXI un lietus sāks līt pēc instalācijas darbiem, pretēji betonam, mastikai sacietējot, tā kļūst 100% ūdensizturīgā, pie nosacījuma ja XFIXI ticis iestrādāts instrukcijā norādītajā kārtībā.

Kā XFIXI reaģē skābas augsnes apstākļos?

Skāba augsne neietekmē XFIXI funkcionālās īpašības(ilgmūžību). Materiāls aizsargā koka stabus no trūdēšanas, pūšanas un sabrukšanas skābas augsnes gadījumā. Kā arī metāla stabus no korozijas.

Vai XFIXI ir ekoloģiski drošs?

Jā, XFIXI ir veidots uz inovātīvu materiālu bāzes. Kolīdz abi komponenti ir savienoti, iepildīti tiem paredzētajā vietā, instrukcijā norādītajā kārtībā, mastikai pilnībā sacietējot  tā pārvēršas inertā masā. Tas aizsargā no ķīmisku vielu izdalīšanos augsnē, gruntsūdeņos.

*Atgādinām, ka apstrādāti koku stabi var saturēt ķīmiski bīstas vielas, kas var izdalīties un piesārņot apkārtējo augsni. XFIXI augstās adhēzijas un blīvuma īpašības garantē pilnīgu stiprināmā objekta norobežošanu no augsnes, kas sekmē aizsardzību pret ķīmisko vielu izdalīšanos apkārtesošajā augsnē.

Ko darīt, ja XFIXI iepakojums ir ticis uzglabāts pārāk karstā, vai augstā temperatūrā lai to lietotu?

Vienmēr pārliecinieties, ka XFIXI iepakojums turēts 20°C-27°C temperatūra vismaz trīs stundas pirms darba uzsākšanas. Zemākā temperatūra veicinās lēnāku vielu reakciju, saražos mazāku daudzumu materiāla. Savukārt, augstāka temperatūra veicinās ātrāku vielu reakcijas laiku, samazinās vielu samaisīšanai atvēlēto laiku(komponentu reakcija notiks ātrāk), saražos lielāku daudzumu bet nekvalitatīvāku produktu.

Kādas ir sekas, ja XFIXI komponenti tiks samaisīti, bet pudeles korķis netiks atskrūvēts?

Maisot A un B komponentu ilgāk par ieteicamo, instrukcijā norādīto laiku, mastikai vēl atrodoties pudelē var sākties vielu reakcija, kas var veicināt iepakojuma deformāciju. Deformācijas reakcijas rezultātā var tikt nodarīts kaitējums gan jūsu veselībai, gan apkārtesošajiem priekšmetiem!

Vai ir nepieciešams izmantot palīgmateriālus, piemēram, PVC caurules lai nostiprinātu objektus?

Nē, jūs varat pildīt XFIXI materiālu tieši zemē. Patiesībā, mēs iesakām nelietot šādas caurules, pildot  XFIXI zemē, tam būs labāka adhēzija(saķere pie stiprināmā objekta virsmas).

Kā noņemt XFIXI no apģērba?

Vēlamies vērst uzmanību, ka XFIXI pēc sacietēšanas noņemt no apģērba ir praktiski neiespējami! Jūs varat mēģināt to notīrīt izmantojot pumeku(šunakmeni). Lūdzu atcerieties, ka tas var sabojāt jūsu apģērbu. 

*Strādājot ar XFIXI , iesakām lietot komplektā līdzi dotos cimdus, kā arī iepazīties ar lietošanas instrukciju.

Vai XFIXI produkcijai ir piemērojama garantija?

Pareizi pielietojot produktu, ražotājs garantē likumdošanā paradzēto garantijas laiku - 2 gadi. Bet reālais izejmateriāla kalpošanas laiks ir vairāk kā 25 gadi.

Vai UV stari ietekmē XFIXI kalpošanas laiku?

Jā, ietekmē, ja XFIXI materiāls atrodas tiešo saules staru iedarbībā. Tomēr, ja materiāls tiek iestrādāts instrukcijā norādītajā kārtībā, UV staru ietekme uz produktu nav novērota. Ar pareizu materiāla iestrādi varat iepazīties lietosanas instrukcijā. 

PIEZĪME: Ja virsējā zemes kārta netiks noklāta ar smiltīm vai granti, tieši UV stari ietekmēs XFIXI produktu kvalitāti.

Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs Salidzini.lv logotips Cenu salīdzinājums interneta veikalos www.gudriem.lv/atrie-kreditiwww.gudriem.lv/atrie-krediti
google-site-verification=cQSWBe8T9U0j__fYVBVKwORxoQW5H6jziJpDMp1Aqwk